Avanced search (Aerophones -> Reeds -> Single fixed (clarinet))

Page: 1 Total: 22 (1059 records)

1
Filters
Collection Name / title Author / interpreter Situation
Image archive Pelo gato 24; Cantigas e xogos para nen@s

Asociación de Gaiteiros Galegos; Emaileak: Sonia Lebedynski, Mercedes Arribe, Señora Carmen, Xabier Díaz, Xurxo Souto, Leilía, Fuxan os Ventos, Migallas, Charanga "Vai de Baile", Xosé Liz, Begoña Riobó, Pancho Álvarez, César Longa, Segundo Grandío, Paulo Nogueira, Magoia Bodega

V / 10 (Fonoteka)
Sound library Pelo gato 24; Cantigas e xogos para nen@s

Asociación de Gaiteiros Galegos; Emaileak: Sonia Lebedynski, Mercedes Arribe, Señora Carmen, Xabier Díaz, Xurxo Souto, Leilía, Fuxan os Ventos, Migallas, Charanga "Vai de Baile", Xosé Liz, Begoña Riobó, Pancho Álvarez, César Longa, Segundo Grandío, Paulo Nogueira, Magoia Bodega

V / 10
Sound library Kostaldeko soinuak; Kantuz kantu eta doinuz doinu euskal kostaldetik; Juan Mari Beltran

Emaileak: Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; Aitor Gabilondo; Ixiar Jauregi; Javier Ignacio Larraioz "Larri"; Carlos Irigoien

III / 3
Sound library L'ARMÉE DU CHALUT; Pecheurs de chansons; Chants des gens de mer de Normandie, Bretagne, Vendée et Guadeloupe

Emaileak: Les Gogotiers; Maurice Artus; Césaire Berchel; Michel Colleu; Didier Quéval; Gaël Rolland; Pascal Servain; Bernard Subert; Yvon Subert; Francis Varis; Pierrick Lemou;

V / 6
Sound library Livres e loucas; Habelas Hainas

Emaileak: Habelas Hainas; Arantza Alfaia; Patricia Gamallo; Jara Ortiz; Sandra Tamayo; (convidadas:); Antía Ameixeiras; Pablo Dalama; Olalla Liñares; Manu Paino; Fernando Campos; Luz Fandiño

V / 10
Image archive 2016-09-04; HM Jardunaldiak; HM Udako Kontzertua; Donostia 2016; Manuel Pérez; Beltran hirukotea; Brigada Victor Jara; DIGITAL

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Manuel Pérez; Beltran hirukotea; Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; "BRIGADA VICTOR JARA"; Catarina Moura; Luís Pedro Madeira; Luís Peixoto; Quiné Teles

Smedia1/bid_2011-2020/2016
Image archive 2013-04-13; HM Udaberriko kontzertua; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; JUAN ARRIOLA eta ARKAITZ MINER; Hariari tiraka; Alberto Jambrina; Pablo Madrid; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Arriola; Arkaitz Miner; Juan Mari Beltran; Alberto Jambrina; Pablo Madrid

Smedia1/bid_2011-2020/2013
Image archive 2012-10-06; HM Udazkeneko kontzertua; Pablo Carpintero eta Rosa Sánchez; (Galizia); Amaia Zubiria eta Edorta Amurua; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Amaia Zubiria; Edorta Amurua; Rosa Sánchez; Pablo Carpintero; Gustavo Couto

Smedia1/bid_2011-2020/2012
Image archive 2011-07-16; HM Udako kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Arditurri; Oiassoko baskoiak; Ludi Scaenici; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Ander Barrenetxea; Beñat Ralla; Aitor Gabilondo; Juan Mari Beltran; DANIELE ERCOLI; ROSSANA DAMIANI; ROBERTO STANCO; CRISTINA MAJNERO; GAETANO DELFINI

Smedia1/bid_2011-2020/2011
Image archive 2019-02-06; HM Neguko kontzertua; Caubet gogoan; Hermanos Ramos (Segovia); DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: JEAN MIXEL BEDAXAGAR; TITIKA REKALT; JUAN MARI BELTRAN; Alfredo, Ricardo eta Luis Ramos; Pancho Sánchez

SMEDIA1/bid_2011-2020/2019
Image archive 2018-01-27; HM Neguko Kontzertua; GERGELYES; Ordago; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: GERGELYES; Veronika Gergely; Sergio de la Ossa; Olivier Cano; María Blanco; ORDAGO FOLK; José Luis Cantabrana Ochoa; José Antonio Fernández Ramírez; David Delgado Costana; Félix Pedrosa Garay; Alfonso Rojo Pliego

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Image archive 2017-10-07; HM Udazkeneko kontzertua; Joan Francés Tisnèr; Tralhaires; Alan Griffin; Aintzina; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Alan Griffin; Juanjo Otxandorena; Arkaitz Miner; Zigor Sagarna; Joxan Goikoetxea; Joan Francés Tisnèr

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Image archive 2017-05-13; HM Udaberriko kontzertua; Luis Delgado; Maddi Oihenart; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Luis Delgado; Maddi Oihenart; Jérémie Garat; Oihan Oliarj-Ines

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Image archive 2017-01-14; HM Neguko kontzertua; Larraungo herri-dantzak; Balbarda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; Basakaitz dantza taldeko kideak; Xurxo Ordóñez; José Luis Escribano; Milena Fuentes; Darío Palomo; Javier Monteagudo

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Image archive 2016-10-22; HM Udazkena; Berpizkundeko Musika; Jon Elizalde eta Pirenaeus consort; Carles Belda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Iago Irixoa (Perkusioa); Jordi Argelaga (Txirimia eta flautak); Noemi Argell (Tiorba); Jon Elizalde (Cornettoa, xirula eta txurulak); Carles Belda

SMEDIA1/bid_2011-2020/2016
Image archive 2013-10-19; HM Udazkeneko kontzertua; Artur Blasco; Recuperación del acordeón diatónico en Catalunya desde el Pirineo; Hernaniko albokariak; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emailea: Artur Blasco; Carles Belda; Tapia eta Leturia; Imanol Iturbide; Hernaniko albokariak; Aitor Larrañaga; Ixiar Jauregi; Errege Belda; Haritz Ezeiza; Sebastián Uztarroz; Joseba Matías; Beñat García; Jon Aizpuru; Irati Galdeano; Ardaitz García; Juan Mari Beltran; Maddi Soroa

SMEDIA1/BID_2011-2020/2013
Image archive 2015-10-17; HM Udazkeneko kontzertua; Behi Bideko Andere Xuriak; GRUPO KAÑACHAMA; Txile; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Behi Bideko Andere Xuriak; Marie-Hirigoien Bidart; Mirentxu Agerre; Pantxix Bidart; GRUPO KAÑACHAMA (CHILE); Kristian Guerrero; Héctor Guerrero; Javier Ignacio Larrayoz “Larri”

SMEDIA1/BID_2011-2020/2015
Image archive 2015-12-26; HM Neguko Kontzertua; Tonada Asturiana; Anabel Santiago; David Varela; Xoxote Banda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Anabel Santiago; David Varela; Xoxote banda; Ioritz Goizueta; Luis Mari Gartzia "Txilin"; Joakin Maria Megara; Mario Eguskitza; Julen Estomba; danborjolea; Joxean Alberdi; A. Rekarte (aurkezlea); Inazio Izagirre; Joseba Mendiola (dantzaria); Jose Mari Irastortza

SMEDIA1/BID_2011-2020/2015
Image archive 2014-03-15; HM Udaberriko kontzertua; Ibon Koteron; Niamh Ní Charra; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emailea: Ibon Koteron; Niamh Ní Charra; Dominic Keogh; Paddy Kerr

SMEDIA1/BID_2011-2020/2014
Image archive 2014-10-25; HM Udazkeneko kontzertua; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Ezberdinak Gaitero Banda; Aurkezlea: Kepa Pinedo; Madlot; DIGITALA

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Ezberdinak Gaitero Banda; Joxe Antonio Peciña Sáez de Cámara (Gaita 1ª); Félix Vicente Pedrosa (Gaita 2ª); José Miguel, Txemi, Napal Urdiain (Tambor); Judica Lookman: diatonic accordions, Dutch bagpipes, cow horn; Bert Lotz: Dutch bagpipes, cow horn, shawm, vocals; Roald Keuning: hurdy-gurdy; Imanol eta Iñigo

SMEDIA1/BID_2011-2020/2014
Image archive 2013-12-28; HM Neguko kontzertua; Beltxaren bikotea; Os Miñotos; Os Minhotos; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Lina Andueza; Ana Telletxea; Mikel Petrirena; Os Miñotos; Alberto Castro (Gaita, Pandeiro, Pandeireta, Bombo); Bruno Villamor (Gaitas (Re, Do, Sol), Zanfona, Requinta, Pandeireta, Tamboril), Paula Fernández (Acordeón), Vitor Otero (Zanfona, Gaitas, Percusións), Xaneco Tubío (Tamboril, Pandeiro, Pandeireta, Tixoletas, Ferriño), Mónica Fernández (bombo)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2013
Sound library 2Daian

Ordago Folk; Jose Luis Cantabrana Otxoa; David Delgado Costana; Felix Pedrosa Garay; Alfonso Rojo Pliego; Jose Antonio Fernandez Ramirez

VI / 7
Image archive HM Udaberriko kontzertua; 2011-04-16; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Mugarik ez; Urmuli boskotea; DIGITALA

Mugarik ez; Flauta: Endika De Miguel; Txirula: Jose Inazio Elias; Trikitia: Julen Maestro; Pianoa: Jesus Mari Begoña; Bateria: Lander Bilbao; Urmuli boskotea; Nugzar Kavtaradze (zuzendari artistikoa, Duduki, Panduri eta ahotsa); Shalva Abramashvili (Duduki, Tschuniri eta ahotsa); David Jimshitaschvili (Salamuri, Duduki, Tschonguri eta ahotsa); Tamaz Mamaladze (Panduri eta ahotsa); David Ratiani (Duduki, Tschonguri eta ahotsa)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2011
Image archive HM Neguko kontzertua; 2011-02-05; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Gernikako Marijesiak; Ministrils del Raval; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa Emailea: Ministrils del Raval; Miqui Giménez (Guitarra, acordeón, flabiol y voz); Carles Llongueras (Gralla y voz); Jaume Moros (Fiscorn y voz); Joan Obradós (Tuba); Josep Mª Pey (Tenora); Pere Ruiz (Saxo soprano); Isi Vàzquez (Bateria y percusiones); Gernikako Marijesiak

SMEDIA1/BID_2011-2020/2011
Image archive Udako kontzertua; 2008-07-12; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Gasteizko Udal Folklore Akademia; Pasatrés; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Gasteizko Udal Folklore Akademia; Miren Del Rio; Irune Arroita; Iñaki Palacios, Mirari Jauregi; Karmele Berriozabal; Ekaitz Santacilia; Dani Compañon; Pasatrés; Diego Escolano (gaita, gaita de boto, chiflo, salterio y flautas), Jonas Jimeno (percusiones tradicionales y jaz), Victor Monzón (gaita, gaita de boto y clarinete) y Nuska Corriá (acordeón y flautas de pico)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2008
Image archive 2008-04-12; HM Udaberriko kontzertua; Oiartzun; Arkaitz Miner; Biolina euskal herri dantzan; Cant valencia D' Estil; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Arkaitz Miner; Juan Mari Beltran; Alan Griffin; Juanjo Otxandorena; Cant valencia D' Estil; Josep A. Aparicio "Apa"; Trini Carballo; Josemi Sanchez; Pau Poig; Pep Juste; Rafa Solves

SMEDIA1/BID_2011-2020/2008
Image archive HM Neguko kontzertua; 2007-01-13; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Julen Begoña, Josu Landeta eta Asier Arroyuelo; Suoni della Terra: la zampogna italiana tra Sacro e profano; ALESSANDRO MAZZIOTTI; GIANLUCA ZAMMARELLI; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Julen Begoña (alboka), Josu Landeta (panderoa eta ahotsa) eta Asier Arroyuelo (panderoa eta ahotsa); ALESSANDRO MAZZIOTTI; GIANLUCA ZAMMARELLI

SMEDIA1/BID_2011-2020/2007
Image archive HM Udako Kontzertua; 2006-07-01; Aintzina; Gaiteros de la Rioja; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Aintzina; Zigor Sagarna: ahotsa, panderoa eta baxua; Juanjo Otxandorena: bouzoukia eta ahotsa; Arkaitz Miner: biolina, mandolina eta ahotsa; Alan Griffin: haizezko soinu-tresnak eta ahotsa; Fernando Jalón eta Javier Soldevilla; Gaiteros de La Rioja

SMEDIA1/BID_2011-2020/2006
Image archive 2004-04-03; HM Udaberriko kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; BITORIANO LOIOLA IRIONDO "OSPAS" (soinua); JOXEMARI ASTIASARAN (panderoa); Os Miñotos; DIGITALA

 Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: BITORIANO LOIOLA IRIONDO “OSPAS” (soinua); JOXEMARI ASTIASARAN (panderoa); Os Miñotos; Vitor Otero; Bruno Villamor; Xaneco Tubio; Marcos Galán

SMEDIA1/BID_2011-2020/2004
Image archive HM Udaberriko kontzertua; 2002-06-01; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Arozenatarrak; Orquestina TURRUNTÉS

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Fernando Jalón; Javier Soldevilla; Bixente Setoain; Anaitz Arozena; Aitor Arozena; Urko Arozena; Xanet Arozena

I
Sound library Pirenèus

Matta Rouch; Robert Matta; Pierre Rouch; Mixel Ducau (Ducos); Caroline Philips; Thomas Beaudoin; Mathieu Baudoin; Pilar Montorio; Valérie Védère; Laurence Bénac; Éric Mathieu; Régis Latapie; José Latre; Jean-Claude Viau; Joan Pau Ferrè; Rosina de Pèira; Cati Plana; Artur Blasco; Maties Mazarico; Jesus Diez; Eduardo Buerba; Javier Civiac; Pedro Moner; Geoffrey Darmani; Gérard Garrigues; Yves Blanc; Ramon Gargallo; christian Donse; Lysa Mignot

V / 4
Sound library Itzal Zaunka

Harkaitz Cano; Jexuxmai Lopetegi; Antton Olariaga; Satxa Soriazu; David Etura; Aitor Arozena; Xanet Arozena; Juan Manuel Urriza (Boli); Ander Zulaika "Tik tara"; Unai Moraza; Joanes Ederra "Buffalo"; Jose Alberto Batiz; David Soriazu; Andoni Garcia "Lauroba"; Julen Izarra; Luis Maria Moreno (Pirata); Juan Luis Perez Mitxelena (Petti); Lidia Insausti "Sky beats"; Andrea Lopetegi "Mor More"; Ane Arruti (Arrutiko Intxaurrak); Unai Moraza

XI
Image archive Hauxe da despedidia; Oskorri

Oskorri; Iñigo Egia; Jose Urrejola; Gorka Escauriaza; Iker Goenaga; Anton Latxa; Natxo de Felipe; Xabier Zeberio; Bixente Martinez

Fonoteka XI
Sound library Hauxe da despedidia; Oskorri; Azken kontzertua

Oskorri; Iñigo Egia; Jose Urrejola; Gorka Escauriaza; Iker Goenaga; Anton Latxa; Natxo de Felipe; Xabier Zeberio; Bixente Martinez

XI
Sound library Ur berri, urte berri; Gabon-kantak gure kantarien ahotan; Canciones de Navidad en la voz de nuestros cantantes; Les chants de Noël par la voix de nos chanteurs; Izaro; Maddi Oihenart; Maite Larburu; Mikel Urdangarin; Natxo de Felipe; Igelaren banda

Maite Larburu; Mikel Urdangarin; Natxo de Felipe; Izaro; Maddi Oihenart; Xabier Zeberio; Julen Izarra; Amaiur Cajaraville; Bixente Martinez; Víctor Sánchez

IV / 6
Image archive HM Udaberriko kontzertua; 2002-06-01; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Arozenatarrak; Orquestina TURRUNTÉS; DIGITALA

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Fernando Jalón; Javier Soldevilla; Bixente Setoain; Juanito Arozena; Aitor Arozena; Urko Arozena; Xanet Arozena

SMEDIA1/BID_2011-2020/2002
Sound library NOMADAS

NUMIDIA; Suso Yera; Javier Bruna; Juan Antonio Jiménez; Karim Kerchit; Casi Carbonell; Javier Pérez de Obanos; Miguel Tantos; Javier Abad; Merche Abad; Valentín Martínez; Edor Zubeldia; Sergio Pérez; Luis Herrera; José Luis Fraile

V / 9
Sound library IL PUMA E GLI ARCONAUTI

Trencito de los Andes; Quintetto Cinquelyre; Laura Grasso; Paola Frondoni; Felice M. Clemente; Raffaele M. Clemente; Gilberto Maltinti; Antonio Ramous; Silvia Diano; Lidia Sanacori; Marco Bigarelli; Annarita Argentieri; Nazzarena Recchia; Fabio Rinaudo; Massimo Pirone; Michele Martuscello; Fabio Morbidelli; Riccardo Pupini

V / 9
Sound library Eta metaforak greba egin zeben...

Jupiter Jon; Nerea Garrido; Baxi Ubeda; Aida Torres; Joxe Caballero; Karlos Osinaga; Olatz Pérez; Iñaki López; Mirri

III / 10
Sound library Hamaika entzuteko!

Folketan; Javi Ortiz de Zarate; Luis Zulueta; Ramiro Lamas; Nerea Garcia; Gorka Agirregabiria; Xurxo Gago; Fernando Baños; Kristian Cervilla; Fran Franco; Xabier Lamas

VI / 10
Sound library Blue jig

Ruaille-Buaille; Rula bula; Aitor Gorostiza; Alberte Sanmartin; Duncan Bennett; Jon Hanni Iribar; Kike Pérez; Luis M. Aveleira "Beltza"; Arantzazu Iglesias; Asier Ercilla; David Nanclares; Endika Abella; Eunate Vilches; Jorge Gago; Kepa Junkera; Pottoki; Ruben Isasi; Xabier Valle

VI / 10
Sound library ...BON TEMPS, RUAILLE?

Rula-Bula; Ruaille-Buaille; Aitor Gorostiza; Duncan Bennett; Luis M. Aveleira "Beltza"; Alberte Sanmartín; Jon Hanni Iribar; Mario Martín; Alain Sancho; Javi Ortiz de Zarate "Beto"; David Nanclares; Michel Gardie; Ruben Isasi; Gotzon Hermosilla; Kike Perez; Asier Ercilla; Argibel Euba; Endika Abella "Lahaine"; Eider Zenarruzabeitia

VI / 10
Sound library Taumàtrop

Criatures; Ivó Jordà; Marçal Ramon; Toni Xuclà; Marcel Casellas; Pau Font; Garazi Goñi; Héctor Garde; Judit Neddermann; Pere Olivé; Balkan Paradise Orchestra; Mireia Vila i Magalí Sala; Elena Martínez; Núria Conangla

II / 7
Sound library Konplizeak

Jabier Muguruza; Angel Unzu; Mireia Otzerinjauregi; Martirio; Gorka Bentez; Duquende; Barbara Goenaga

IV / 5
Sound library Lekeitioak

Mikel Laboa; Iñaki Salvador; Josetxo Silguero Gorriti; Luis Camino; JExux Artze; A. Alemán; J. Urzelai; Aitor Landeta; Nelly Aguirre; Gotzone Sestorain; Izaskun Ellakuriaga; Carlos Itoiz; Eduardo Salvador; Euskal Herriko Gazte Orkestra; Donostiako Orfeoia; J.A. Sainz Alfaro

IV / 5
Sound library Transhumantzia

Mixel Etxekopar; François Roussé

IV / 6
Sound library Neure txiki polita; Gorbeialdeko kantuak oroituz

Gontzal Mendibil; Angel Unzu; Blas Fernández; Roberto Caballero; Joe Gonzalez; Easo abesbatzeko umeak / Escolanía Easo; Gorka Miranda

IV / 6
Sound library Gau hotzenean ere

Olatz Zugasti; Mixel Ducau; Caroline Phillips; Arkaitz Miner; Amaiur Cajaraville; Iñigo Egia

IV / 6
Sound library 12 recèptas de J. A. Lespatlut

Joan Francés Tisnèr; Jakes Aymonino; Alan Cadelhan; Mixel Etxekopar

V / 4
Sound library Giostre per Giovani Vecchi

Giacomo Sferlazzo; Piero Spitilli; Samuele Venturin; Jacopo Andreini

VI / 4