Juan Mari Beltran Arguiñena Bilduma

Bilaketa aurreratua (EUROPA)

Orria: 1 Guztira: 276 (13760 erregistro)

1
Aukera
Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Soinu-tresnak ARRABITA; RABEL

Hernaniko bere tailerrean Daniel Peral Peralek egina.

Erakusketa mugikorra
Soinu-tresnak TXISTUA

Ez dakigu.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak TXISTUA; TXILIBITUA

Ez dakigu.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Biblioteka Tudela

Ezezaguna

II / 5
Soinu-tresnak CUNCHAS

Galiziako Concello de Tordoiako A Pontagra herriko Brisas do Quenllo taldean egina.

Erakusketa biltegia; idiofonoak
Soinu-tresnak ADARRA

Juan Mari Beltran Argiñena

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak KLARINETEA; KLARINETEA (DO)

Ez dakigu.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak TILINKO; FLAUTA

Adam Zsolt. Budapest.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak DULTZAINA

TXUN TXUN markakoa. Juan Mari Beltran, Fernando Jalón. (Pita LG markakoa. Salvador Martinez)

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak KAVAL

Ádám Zsolt. Budapest.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak ACCORDEON; AKORDEOIA

Maugein Freres markakoa. Tulle Correze, Frantzia.

Bastero-txiki
Fonoteka Agour Chiberoua; Chants et danses basques de la Soule

Abarko; Arzubi; Bedecaratz; Lohidan Cherberro; Jean Dulau; Etchahoun; Etxahun; Attouli Etchecopar; Etchecopar (Larrau); Germain Lechardoy; Benoît Lohidoy; Fernand Narbeburru; François Sagardoy; Umayou

III / 10
Biblioteka Balls i danses de les comarques de Tarragona 6; Baix Penedès i Tarragonès;

Josep Bargalló i Badia;

XVI / 1
Biblioteka Balls i danses de les comarques de Tarragona 4; Baix Camp; ;

Josep Bargalló i Badia;

XVI / 1
Biblioteka Balls i danses de les comarques de Tarragona 1; El Priorat;

Josep Bargalló i Badia;

XVI / 1
Fonoteka Gazteok herri bat eraikitzen

4 Itzal: Txiki; Gorka; Koldito; Solano

Jon Garmendia "Txuria"; Fernando Sapo; Sorkun

XIX / 3
Fonoteka Howdy Bluegrass

Jon Arzelus; Julen Maestro; Gorka Arranz; Josemari Pulido; Urbilartola; Jon Gurrutxaga; Jon Anton

XIX / 3
Fonoteka Lorenzo Ondarra; Loas de San Franscisco de Asís; NAVIDAD - EGUBERRIAK

Lorenzo Ondarra;

Hari eta zur orkesta: E. Ciriaco; M. Ciriaco; A. Lumbreras; J.I. Ayerra; A. Santiago; Mª H. Ros; I. Ros; A. Arbea; M. Juaniz; J.L. Larraburu; C. Lora

San Fermín abesbatza: A. Egillor; A. Usoz; A. Villanueva; L. Zabalza; A. Arrieta; J. Garaikoetxea; N. Piñuela; M. Belzunze; A. Montoya; L. Nagore; M. Kuella; I. Yaben; A. Arriaga; A. Iriarte; N. Iriarte; E. Rekalde

Fermín Iriarte

XIX-3
Fonoteka Lorenzo Ondarra; Lo kantak; Jokuak

Lorenzo Ondarra; San Fermin Abesbatza; Abel Lumbreras; Edurne Ciriaco; Iranzu Zuasti; Mª José Ros; Amaia Martínez; Pilar Huici; Alejandro Arbea; José Luis Larraburu; Mikel Juaniz; Cristina Lora; José Iturria; Arantxa Villanueva; Mª Cuellar; Fermín Iriarte

XIX / 3
Fonoteka San Fermin abesbatza

San Fermin Abesbatza: Fermin Iriarte; Lorenzo Ondarra; Tomás Garbizu; Francisco Escudero; Tomás Aragues; Koldo Pastor; Luis Elizalde; Pascual Aldabe; Arantxa Villanueva; Iranzu Reparaz; Itziar Mujika; Isabel Octavio; Fermin Garaikoetxea; Pilartxo Perez; Leyre Elduayen; Joxe Iturria

XIX-3
Fonoteka munduagizonarentzatetinada,bainaezgizonamunduarentzat; JosAnton ARTZE; "Hartzut"

JosAnton Artze; Jexux Mari Artze; Ines Elortza;

Zumarraga-Urretxuko "HITS eta FITS banda": Ainhoa Jauregi; Pello Biain; Jose Luis Padron; Dorleta Ugarteburu; Miriam Luki; Alaitz Saiseta; Araitz Padron; Iñigo Aierbe;Iker Antia; Ibon Salaerria; Xabbier Lasa; Eduardo Bilbao; Unai Buron; Iñaki Baztarrika; Andoni Salamero

IRUDI-OTSeko: Jose Luis Zabala; Bixente Karda; Iñaki Elizondo; Jon Zugasti; Hektor Leal

XIX / 3
Fonoteka Hotsak Dantzan 2; Jimmy Bidaurreta

Eneko Espino; Aitor Díez; Bidaurreta; Txirrita; Aitor de Juan; Koldo Txurruka; Usue Zapata; Carlos Subijana; Koldo Izagirre; Viorica

XIX / 3
Fonoteka S'Estol des Picot Batut i rossegueta

Baltassar Morey; Maria del Pilar Pons; Miquel Rosselló; Simó Adrover; Tomàs Nicolau; Toni Adrover; Ginés M. Valverde

XIX / 3
Fonoteka Billy & Bloomfish Happy Incomplete

Kathleen Vandenhoudt; Pascale Michiels; Tony Joe White; Marion Oprel

XIX / 3
Fonoteka Osto eta Ale

Jon Ostolaza; Alejandro Irizar; Eugenio Gisasola "Lutxurdio"; Iñaki Letamendia; Irati Irizar; Mari Karmen Larrañaga

XIX / 3
Fonoteka Premio de Composición de Música para Gigantes Comarca de las Cinco Villas 2008-2008

Javier Pérez de Obanos Oarbide; Tuterako Gaiteroak; José Antonio Márquez Ortega; Gaiteròs Dulzaineros de Pamplona Ezpelur; Blas coscollar Santaliestra; Dulzaineros del Bajo Aragón; uan Gómez Palacios; Ziekoko Gaiteroak; Juan Ignacio Peñalva León; Gaiteros de Arnedo y Cervera del Río Alhama; Iván Carmona López; Germán Estévez; El Regall; Eugenio Gracia; Gaiteros Dulzaineros de las Cinco Villas

XIX / 3
Fonoteka Nolwenn Korbell N'eo Ket Echu

Nolwenn Korbell; Frédérique Lory; Tangi Le Doré; Antonin Volson; Huggo Le Hénan; Iltud Le Doré; Sylvain Barou

XIX / 3
Fonoteka Gwen Màiri Mentro

Gwen Màiri; Gwilym Bowen Rhys; Jordan Price Williams; Aled Wyn Hughes; Sain, Llandwrog; Lea Sautin; Robert Yorke

XIX / 3
Fonoteka Txalaparta Artze Anaiak

Joxean Artze; Jesus Artze; Juan Luis Zabala; Anjel Valdés; Víctor Sanchez; Roberto Masotti; Olatz Goikouria; Andrés Camio "Jitu"

XIX / 3
Fonoteka Larre Zabalean; Basque Impressions IV; Txistu - Accordion - Cello - Piano - Percussion - Silboberri Txistu Elkartea

Silboberri Txistu Elkartea; Aitor Amilibia; Josean Hontoria; Gorka Sáez de Ibarra; Elur Arrieta; Aitor Urquiza; Aritz Labrador; Oskar Ovejero; Iñaki Martin; David Cantalejo; Javier Castaño

III / 7
Fonoteka Iñeruntz; Basque Impressions II; Silboberri Txistu Elkartea. -Music for Txistu-

Silboberri Txistu Elkartea; Aitor Amilibia txistu eta Jose Antonio Hontoria accordion.

Musikagileak: Carlos Ibarra; Tomas Aragüés; Carlos Villasol; Gabriel Erkoreka Félix Ibarrondo; Martín Zalba; Jabier Ituarte

III / 7
Fonoteka Iñorkiñak

Mikel Alkorta; Luken Arkarazo; Beñat Urteaga; Jokin Irastorza; Natal Izagirre; Ixak Arruti; Ugaitz Agirre; Uxoa Elustondo; Igone Goikoetxea; Joseba Tapia; Egoitz Eizagire; Mikel Alkorta; Igor Alkorta; Xabier Aranburu (Xomorro); Luken Arkarazo; Kaki Arkarazo; Unai Arana

XIX / 3
Fonoteka Miren eta Roberto Etxebarria; Kolpatuz

Roberto Etxebarria Goikoetxea; Eñaut Itxaurraga Uriarte; Miren Ibarluzea Santisteban; Jone Uria Albizuri; Joxe Austin Arrieta Ugartetxea; Jon Enbeita Ealo; Pablo Bueno Lumbreras; Amaiur Cajaraville Garmendia; Ivan Allue Hermosila; Álvaro García Martínez; Edu Iriondo Gonzalez; Ainara Arrizabalaga Arruza; Idoia Markaida Carrasco; Irati Enzunza Mallona; Julene Otegi Beldarrain; Iñigo Escauriaza Gortazar; Igotz Ziarreta Barrena

XIX / 3
Fonoteka Gasteiz big band udal txistulari band melodías vascas 10.1 Jimmy Bidaurreta

Txistu 1.º: Roberto Álvarez Txistu 2.º: Eneko Espino; Nagore Fernández de Luco Silbote: Juan Karlos Larreategi; Itziar Ruiz de Oña Saxos: Paabl Ramos; Rodolfo Noriega; Mikel Okariz; Iñigo Fernández; Joseba Lamelas Trompetas: Eneo Varona; Diego Duque; Gorka San Vicente; Ernesto Coca Trombones: Raúl Loma; Juanma Sáez; Imanol Mugarza; Juanan González Piano: Amaia Ureta Guitarra: Marcio Padoan Bajo: Eneko Espino Percusión: Sergio López de Landatxe Batería: Iñaki Alarcia Arreglos, Dirección musical, Producción, Piano: Jimmy Bidaurreta. Nahasketa, Mastering: Unai Mimenza Argazkia: Junaum de Luca Diseinu grafikoa: Txarly Brown

XIX / 3
Fonoteka La banda sonora de las fiestas; la Pamplonesa; Banda de Música; Musika Banda

Flautas: Eduardo Ojer Moreno, Roberto Casado Aguad, Nekane Solana Arocena; Oboes: José Luis Larraburu Sorozábal José Martinez Torres; Clarinetes: Jorge Nagore Urriza, Nicolas Elguea Fernández, M.ª Carmen Barásoain Sásaba (Requinto), Mikel Joseba Juániz Arilla, José Andrés Palacios Ferrer, Miguel Ángel San Martín Urabayen Luis María Remesar Amiano, Almudena Ibáñez Sanz, Usoa Iriarte Las, Juan Luis Fernández Gavilán, Ignacio Escribano Martínez, José Rodrigo Rodrigo; Saxofones: Juan Jesús Olóriz Larea (Alto), Juan M.ª Garaicoechea Muñoa (Alto), Blanca Esther Arias Elizari (Alto), José Javier Zazpe Calvo (Tenor), Maite Baztán Goyeneche (Tenor), Pedro José Fontán Larralde (Barítono); Fagot: Moisés Irisarri Antón; Trompas: Joanna Iwona Augustyniak, Luis María San Martí Urabayen, Luis Ramón Montero Cimavilla; Fliscornos: Jesús M.ª Esquiroz Indart; Trompetas: Ángel Luis Ochotorena Zabalza, Carlos Pérez Crz, Mariano Morán Azcona, Beatriz Días Urtasun; Trombones: Ignacio Ibáñez Sánz, Jesús Bataller Dominguez, Ruben Velasco Azcona; Bombardinos: Íñigo Aldunate Burguete, Íñigo Guembe Sada; Tubas: Jokin Borromeo Juan, Félix Zulaica Abaurre, Rogelio Andueza Urriza; Percusión: Rafael Santos Fernández Andrés, Aurelio Zabalegui Pérez, Jesuús María Ziordia Mata, Féliz Dominguez Pardillo; Archivo: Juan Luis Fernández Gavilán; Director de la grabación: Jesús Garisoain Iribarren; Director titular y supervisión: Vicent Egea Insa; Ekoizlea: "La Pamplonesa" Iruñeko Musika Banda Kultur Elkartea; Grabaketa Laguntzaileak: Iñaki Alonso eta Álvaro Herrero; Masterizazioa: Martín Guridi; Sonora Estudios etxerako koordinazioa: Pako Ruiz; Edizioaren koordinazioa: Juanjo Conde (Multimagen); Diseinu grafikoa: Popi Dinosaurio eta César Garralda (Panamedia); Iruñeko Txistulariak. Grabaketa eta nahasketak: Martín Guridi; Editorea: Hevi Management

XIX / 3
Fonoteka En cadencia; Arnaud Bibonne; Camille Raibaud; musique traditionnelle del landes de Gascogne à la boha et à violon

Arnaud Bibonne; Camille Raibaud; Yves Pouységur; Didier Oliver; Simon Guillaumin; AEPEM

XIX / 3
Fonoteka Bohaussac; cornemuse traditionnelle des landes de gascogne - Arnaud Bibonne

Marthe Tourret; Lucien Pillot; Camille Raibaud; Simon Guillaumin; Jacques Baudoin; Marcel Pérès; Arnaud Bibonne; Production AEPEM

XIX / 3
Fonoteka Ramón García Francesca Croccolino - Impás

Ramón García Olcoz; Francesca Croccolino; Ramón García Lara

XIX / 3
Soinu-tresnak FLAGEOLET 3 Hole; TXIRULA

GENERATION MUSIC markakoa

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak FLAUTA; TXILIBITUA

HOHNER markakoa

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak ARXALUAK; HARRIZKO KRISKITINAK

Juan Mari Beltran Argiñena.

Erakusketa biltegia; idiofonoak
Soinu-tresnak KRISKITINAK

AIKO markakoak.

Erakusketa biltegia; idiofonoak
Soinu-tresnak FLAUTA; Pan flauta

Juan Maria Beltran Argiñena; Haurrentzako egiten ziren halako flautak, Burgiko Carlos Zabaltzak esandako moduan egina.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak ADARRA

Juan Mari Beltran Argiñena

Erakusketa mugikorra
Soinu-tresnak SUNPRINUA

Juan Mari Beltran Argiñena.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak SUNPRINUA

Juan Mari Beltran Argiñena.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Soinu-tresnak OSSZÚ FURULYA

Adam Zsolt. Budapest.

Erakusketa biltegia; aerofonoak
Biblioteka JAKIN; Gaur eguneko zientziak;

Pedro M. Etxenike;

Iñaki Antiguedad Auzmendi;

Iñaki Azipuru;

Jose Antonio Abrisketa;

Jabier Agirre;Patxi Letamendi;

Iñaki X. Irazabalbeitia;

Alfontso Mujika;

Joan Mari Torrealdai;

XX / 2
Biblioteka JAKIN; Euskara Nafarroan;

Joseba Intxausti;

Iñaki Larrañaga;

Jesus Atxa;

Patxi Zabaleta;

Estebe Petrizan;

Joxe Azurmendi;

Jon Kortazar;

XX / 2
Biblioteka JAKIN; Euskal historiografia;

Rafael López Atxurra;

Josetxo Urutikoetxea;

Arantza Artzamendi;

Joseba Agirreazkuenaga;

Emilio Majuelo;

Jokin Apalateg;

Nerea Mujika Ulazia;

I. Albistur;

K. Ortigosa;

L. Oihartzabal;

Andres Urrutia;

Esteban Agirre;

XX / 2

Cookieen kustomizazioa

Cookies Analytics

Webgune honek hirugarrenen cookieak erabiltzen ditu erabiltzaile kopurua zenbatzeko eta eskainitako zerbitzuari ematen zaion erabileraren neurketa eta azterketa estatistikoa egin ahal izateko. Horretarako, gure webgunean zure nabigazioa aztertu egiten da, eskaintzen ditugun produktu edo zerbitzuen eskaintza hobetze aldera, Google Anlytics cookiearen bidez.

Sare sozialetan partekatzeko cookieak

Sare sozialetan partekatzeko osagarri batzuk erabiltzen ditugu, sare sozialetan gure webguneko orri batzuk partekatu ahal izateko. Osagarri horiek cookieak jartzen dituzte, orria zenbat aldiz partekatu den ondo ikusteko.