Juan Mari Beltran Arguiñena Bilduma

Bilaketa aurreratua (Aerofonoak -> Flautak -> Zuzen (esku bakarrekoa) + Txulubita)

Orria: 1 Guztira: 26 (1296 erregistro)

1
Aukera
Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Fonoteka Tamboriteros leoneses. El Bierzo;

Victorino Fernández Merayo - El Valle (1913-1996); Benigno González López - Paradasolana (1925-2011); Ricardo Díez Fernández - Arlanza (1920-2006); Leoncio Canseco - Riego de Ambrós (1933); Isaac Rodríguez Bañuelas - Espinoso de Compludo (1931); Pedro Burdiel - San Justo de Cabanillas (1930-2015); Argentina y Argila Fernández Mártinez (Santa Cruz de Montes); Adelino Rodríguez Arias - Peñalba de Santiago (1914-2008); Pedro Burdiel Budiel - San Justo de Cabanillas; Benito Alvarez García - Manzanedo (1909-?); Gregorio García Pardo - Colinas del Campo de Martín Moro (1907-2003); Rosario Blanco González - San Andrés de las Puentes (1925); Antonio Blanco González - San Andrés de las Puentes (1933); Adelino Rodríguez Arias - Peñalba de Santiago (1914-2008);  Francisco Palacio Nuñez -Turienzo Castañero (1925-215); Miguel Tercero - Castropodame (1924-1999); José Marqués González - Noceda del Bierzo (1911);  Fernando Fernández Fernández - San Adrian de Valdueza (1939); Leoncio Canseco - Riego de Ambrós (1933); Silverio González Voces - Quilós (1922-2012); Argentina Fernández Martínez - Santa Cruz de Montes

V / 6
Biblioteka Enciclopedia della musica sarda. Volume 8. Strumenti musicali;

Francesco Casu;

Marco Lutzu;

XVIII / 1
Biblioteka Enciclopedia della musica sarda. Volume 9. Strumenti musicali;

Francesco Casu;

Marco Lutzu;

XVIII / 1
Irudi artxiboa HERRI MUSIKAREN 11. JARDUNALDIAK; Herri Musika Bildumak; 2012-11-17; 2012-11-18; Oiartzun

Egilea: Soinuenea; Emaileak: José Luis Loidi,  Lourdes Yarza, Juan Mari Beltran Argiñena, Alfonso Fernández García, Ana Telletxea, Mikel Lasarte, Jon Ansorena, Iñaki Eguren, Haritz Ezeiza, Diego de Vera, Lizarrako gaiteroak, Salvador Martínez, Juan Carlos Duñabeitia eta Gorka Sarasa, Lara Mitxelena, Haritz Ezeiza,  Sebastián Ustarroz, Ixiar Jauregui.

Smedia1/bid_2011-2020/2012/2012-11-17,18.oiartzun.hm11.jardunaldiak
Fonoteka Tamboril por gaita. La figura del tamborilero salmantino;

José Ramón Cid Cebrián; Miguel Manzano Alonso;

V / 10
Fonoteka LURRA UR HAIZE

ALBOKA;

Alan Griffin;

Joxan Goikoetxea;

Juanjo Otxandorena;

Xabi San Sebastian;

Amets Arzallus;

Alex Sarudi;

Mikel Urdangarin;

Eñaut Elorrieta;

Eñaut Agirre;

Landarbaso abesbatza;

Ainhoa Larrañaga;

Iosune Marin;

Fiachra Mac Gabham;

Peter Maundt;

Juan Arriola;

Iosune Marin;

Arkatza Miner;

David Escudero;

Jon Mari Beasain;

Iain Macleod;

Silvio Teot;

III / 7
Fonoteka KREOLE

Bitartean;

Garazi Navas Mundiñana;

Sebastian Uztarroz;

Haritz Ezeiza Zabala;

Ixiar Jauregi Loiarte;

V / 10
Biblioteka Caubet gogoan

Jean Mixeel Bedaxagar;

Titika Rekalt;

Juan Mari Beltran Argiñena;

XI
Fonoteka Kostaldeko soinuak; Kantuz kantu eta doinuz doinu euskal kostaldetik; Juan Mari Beltran

Emaileak: Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; Aitor Gabilondo; Ixiar Jauregi; Javier Ignacio Larraioz "Larri"; Carlos Irigoien

III / 3
Irudi artxiboa 2016-09-04; HM Jardunaldiak; HM Udako Kontzertua; Donostia 2016; Manuel Pérez; Beltran hirukotea; Brigada Victor Jara; DIGITAL

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Manuel Pérez; Beltran hirukotea; Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; "BRIGADA VICTOR JARA"; Catarina Moura; Luís Pedro Madeira; Luís Peixoto; Quiné Teles

Smedia1/bid_2011-2020/2016
Irudi artxiboa 2016-09-02; HM Jardunaldiak; Oiartzun; Kontzertua; Europar danbolinteroen hiru eredu; Soinuenea; Txistulariak eta danbolinteroak; Euskal Herria; Portugal; Gaztela eta Leon; Aitor Arozena; Araitz Arozena; Angelo Arribas; Manuel Pérez; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Aitor Arozena; Araitz Arozena; Angelo Arribas; Manuel Pérez

Smedia1/bid_2011-2020/2016
Irudi artxiboa 2013-04-13; HM Udaberriko kontzertua; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; JUAN ARRIOLA eta ARKAITZ MINER; Hariari tiraka; Alberto Jambrina; Pablo Madrid; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Arriola; Arkaitz Miner; Juan Mari Beltran; Alberto Jambrina; Pablo Madrid

Smedia1/bid_2011-2020/2013
Irudi artxiboa 2018-07-07; HM Udako kontzertua; Laguntasuna fanfarrea; Bohas orquestra (Okzitania); DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Bohas orquestra (Okzitania); Laguntasuna fanfarrea

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Irudi artxiboa 2018-01-27; HM Neguko Kontzertua; GERGELYES; Ordago; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: GERGELYES; Veronika Gergely; Sergio de la Ossa; Olivier Cano; María Blanco; ORDAGO FOLK; José Luis Cantabrana Ochoa; José Antonio Fernández Ramírez; David Delgado Costana; Félix Pedrosa Garay; Alfonso Rojo Pliego

SMEDIA1/bid_2011-2020/2018
Irudi artxiboa 2017-07-08; HM Udako kontzertua; Iñaki Arbelaitzi omenaldia; Instituto de Identidades de Salamanca; Iñaki Zabaleta; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Ixiar Jauregi; Ander Barrenetxea; Juan Mari Beltran; Orkatz Arbelaitz; Itziar Navarro; Manuel Pérez Becerro; Instituto de Identidades de Salamanca; Iñaki Zabaleta; Angel Unzu; Amaiur Cajaraville; Lorena Zalakain; Maddi Arana; Juantxo Zeberio; Migel Zabaleta (aurkezlea)

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2017-01-14; HM Neguko kontzertua; Larraungo herri-dantzak; Balbarda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Mari Beltran; Errege Belda; Ander Barrenetxea; Basakaitz dantza taldeko kideak; Xurxo Ordóñez; José Luis Escribano; Milena Fuentes; Darío Palomo; Javier Monteagudo

SMEDIA1/bid_2011-2020/2017
Irudi artxiboa 2016-04-23; HM Udaberriko kontzertua; Hernani Musika Eskolako txistulariak; Xeremiers de Muro; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Hernani Musika Eskolako txistulariak; Iñaki Eguren (zuzendari), Idoia Ansorena, Jon Ansorena, Patri Arozena, Ander Arandia, Haritz Ezeiza, Aitziber Garin, Edorta Lizarraga; Xeremiers de Muro

SMEDIA1/BID_2011-2020/2016
Irudi artxiboa 2012-06-02; HM Udako kontzertua; Juan Mari Beltran; Fernando Jalon; Xirolarrua eta dultzaina; Paco Díez; Cancionero sefardí; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Juan Mari Beltran; Fernando Jalon; Paco Díez

SMEDIA1/BID_2011-2020/2015
Irudi artxiboa 2015-12-26; HM Neguko Kontzertua; Tonada Asturiana; Anabel Santiago; David Varela; Xoxote Banda; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Anabel Santiago; David Varela; Xoxote banda; Ioritz Goizueta; Luis Mari Gartzia "Txilin"; Joakin Maria Megara; Mario Eguskitza; Julen Estomba; danborjolea; Joxean Alberdi; A. Rekarte (aurkezlea); Inazio Izagirre; Joseba Mendiola (dantzaria); Jose Mari Irastortza

SMEDIA1/BID_2011-2020/2015
Irudi artxiboa 2015-07-04; HM Udako Kontzertua; Oiartzun; Doneztebe plaza; Konogan an Habask & Yann Pelliet; Aiko taldea; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emailea: Konogan an Habask; Yann Pelliet; Aiko taldea; Sabin Bikandi; Patxi Laborda Larrea; Amaiur Cajaraville Garmendia; Alvaro García Martínez; Larraitz Artetxe Arrien; Irune Arrizubieta Agirreamalloa; Ainhoa Odiaga Arizmendiarrieta; Vicent Zaragoza Llorca (?); Txus Aranburu Susperregi (?)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2015
Irudi artxiboa 2014-03-15; HM Udaberriko kontzertua; Ibon Koteron; Niamh Ní Charra; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emailea: Ibon Koteron; Niamh Ní Charra; Dominic Keogh; Paddy Kerr

SMEDIA1/BID_2011-2020/2014
Irudi artxiboa 2014-12-27; HM Neguko kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Donostiako txistulariak; Ringorrango; DIGITALA

Egilea: Soinuenea; Emaileak: Donostiako txistulariak; Jose Inazio Ansorena, Jon Irazoki, Aitor Arozena, Agustin Laskurain; Ringorrango; Agustín Gallego; Amelia García; Elisa Gallego; Fernando Martín; Laura Puentes; Mayra Pérez; Ruth Domínguez; Lucía Fraile

SMEDIA1/BID_2011-2020/2014
Fonoteka Manojito de cantares

Ringorrango; Agustín Gallego; Amelia García; Elisa Gallego; Fernando Martín; Laura Puentes; Mayra Pérez; Ruth Domínguez; Lucía Fraile

VI / 6
Fonoteka 2Daian

Ordago Folk; Jose Luis Cantabrana Otxoa; David Delgado Costana; Felix Pedrosa Garay; Alfonso Rojo Pliego; Jose Antonio Fernandez Ramirez

VI / 7
Irudi artxiboa HM Udaberriko kontzertua; 2011-04-16; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Mugarik ez; Urmuli boskotea; DIGITALA

Mugarik ez; Flauta: Endika De Miguel; Txirula: Jose Inazio Elias; Trikitia: Julen Maestro; Pianoa: Jesus Mari Begoña; Bateria: Lander Bilbao; Urmuli boskotea; Nugzar Kavtaradze (zuzendari artistikoa, Duduki, Panduri eta ahotsa); Shalva Abramashvili (Duduki, Tschuniri eta ahotsa); David Jimshitaschvili (Salamuri, Duduki, Tschonguri eta ahotsa); Tamaz Mamaladze (Panduri eta ahotsa); David Ratiani (Duduki, Tschonguri eta ahotsa)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2011
Irudi artxiboa HM Udako kontzertua; 2010-07-03; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; La Chaminera; Gorka Zabaleta eta Eider Zabaleta; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: La Chaminera; Ángel Vergara; Mª José Toche Menal; Gorka Zabaleta eta Eider Zabaleta

SMEDIA1/BID_2011-2020/2010
Irudi artxiboa 2008-10-25; HM Udazkeneko kontzertua; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Mamadu Cissoko; Arozenatarrak; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Mamadu Cissoko (kora eta ahotsa); Javi Blanco (djembe); Arozenatarrak. Aitor Arozena (txistua eta danbolina), Urko Arozena (perkusioak) eta Xanet Arozena (gitarra)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2008
Irudi artxiboa Udako kontzertua; 2008-07-12; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Gasteizko Udal Folklore Akademia; Pasatrés; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Gasteizko Udal Folklore Akademia; Miren Del Rio; Irune Arroita; Iñaki Palacios, Mirari Jauregi; Karmele Berriozabal; Ekaitz Santacilia; Dani Compañon; Pasatrés; Diego Escolano (gaita, gaita de boto, chiflo, salterio y flautas), Jonas Jimeno (percusiones tradicionales y jaz), Victor Monzón (gaita, gaita de boto y clarinete) y Nuska Corriá (acordeón y flautas de pico)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2008
Irudi artxiboa 2007-05-12; HM Udaberriko kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; Bandurria asturiana; Daniel García de la Cuesta; Inazki Taldea; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Daniel García de la Cuesta; Inazki taldea; Kristian Borda (soinua), Jose Angel Elizalde (soinua), Mintxo Garaikoetxea (xirula-Tronpeta), Battite Garat (trompeta), Sebastián Othaburu (bibolina) eta Paxkal Saintestebe (Perkusioa).

SMEDIA1/BID_2011-2020/2007
Irudi artxiboa HM Udazkeneko kontzertua; 2007-10-06; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Eivissa; Ibiza; Antoni Marí Marí; Josep Maria Cardona Serapio; Iruñeko Gaiteroak; Gaiteros de Pamplona; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Emaileak: Antoni Marí Marí; Josep Maria Cardona Serapio; Iruñeko Gaiteroak; Gaiteros de Pamplona; Javier Lakunza (gaita), Jose Luis Fraile (gaita) eta Joseba Salguero Segura (danborra)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2007
Irudi artxiboa HM Neguko kontzertua; 2007-12-29; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Landa aita-semeak; Albizturko aho-soinua; Biarnoko Herri Musika; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Landa aita-semeak (Markox, Aitor eta Markox). Albizturko aho-soinua; Emailea: Biarnoko Herri Musika; Jaqueish Roth; Jean Marc Lempegnat; Cati Rambaud; Ana Larquier; Maria Magdalena Eygun

SMEDIA1/BID_2011-2020/2007
Irudi artxiboa HM Udazkeneko Kontzertua; 2006-10-28; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; Iruñeko Udal Txistu Banda; 21 botoi; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Iruñeko Udal Txistu Banda; F. Garaikoetxea, M. Aranburu, A. Martinez Arana, A. Martinez Olazaran, M. Tollar; 21 Botoi; Marinette Bonnert: akordeoi diatonikoa; Pere Romani: akordeoi diatonikoa

SMEDIA1/BID_2011-2020/2006
Irudi artxiboa HM Udaberriko kontzertua; 2006-04-08; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; Jon Bergaretxe; Dulzaineros del bajo Aragón; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Jon Bergaretxe; Xanet Arozena; Oihana Irastortza; Dulzaineros del bajo Aragón; Jesús Acero: mandola y gaitas; Fernando Gabarrús: percusiones y voz; Diago Lezaun: donzaina, chiflo, chicotén, clarinete y voz;Rafel Sánchez : gaita de boto, acordeón, donzaina, chiflo y trompa

SMEDIA1/BID_2011-2020/2006
Irudi artxiboa 2004-10-09; HM Udazkeneko Kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; Paco Diez; TXANBEZPEL TALDEA (LAPURDI); DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Paco Diez (Gaztela eta Leon); Ander Barrenetxea; TXANBEZPEL TALDEA (LAPURDI); J.B. Robert; Beñat Itoiz; Alain Selvat; Pierre Etcheverry; René Couadou

SMEDIA1/BID_2011-2020/2004
Biblioteka Txistulari aldizkaria 254 ; 2018 / apirila, maiatza, ekaina;

JAGOBA ASTIAZARAN KORTA;

LEIRE RETEGI FERNANDEZ;

ROBERTO ALVAREZ LEZA;

JOSE IGNAZIO ANSORENA MINER;

CHRISTIAN ALEMANY;

ALFONSO ITURRIA AMADOZ;

JOSE IGNAZIO ANSORENA MINER.

JOSE IGNAZIO ANSORENA MINER;

JASONE AKIZU PEREZ;

JOSE IGNAZIO ANSORENA MINER;

XABIER OLAZABAL ETXEGIA;

I / 2
Irudi artxiboa 2003-12-27; Neguko HM Kontzertua; Herri Musikaren Txokoa; Oiartzun; Antonio Sanchez Martin, el tamborilero de Maillo (Salamanca); Kepa Enbeita "Urretxindorra" bere bertsoetan; Jon eta Oihane Enbeita; DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa;

Emaileak: Antonio Sanchez Martin, el tamborilero de Maillo (Salamanca); Jon Enbeita (1950); Oihane Enbeita (1978)

SMEDIA1/BID_2011-2020/2003
Irudi artxiboa HM Neguko kontzertua; 2002-12-28; Oiartzun; Joxe Lasa; Joxe Lekuona; Oiartzun; Jean Baudoin; Romain Baudoin; Mathieu Baudoin; Gaskoinia; DIGITALA

JOXE LASA "Azerigorri"; JOXE LEKUONA "Dukatene"; Andoitz Antzizar; JEAN BAUDOIN; ROMAIN BAUDOIN; MATHIEU BAUDOIN

SMEDIA1/BID_2011-2020/2002
Irudi artxiboa HM Udazkeneko Kontzertua; 2002-10-19; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Baztango xulubitariak; Valentziako bikotea; DIGITALA

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Baztango xulubitariak; Javier Larralde Ustaritz (75 urte) txistularia; Juan Miguel Iriarte Antxorena (40 urte) atabalaria; Patxi Larralde Elizalde (36 urte) txistularia; Julian Elizalde Elizalde (43 urte) atabalaria; Xabier Durruti Sukilbide (26 urte) txistularia; Mikel Ortega Arraztoa (23 urte) txistularia; Oskar Fernandez Belmonte (31 urte) atabalaria; Iñaki Obregozo Istilart (26 urte) atabalaria; Jose Javier Indabere Otxandorena (25 urte) txistularia; Valentziako bikotea; Josemi Sánchez; Antonio de la Asunción; Cati Plana

SMEDIA1/BID_2011-2020/2002
Irudi artxiboa HM Udako kontzertua; 2005-07-02; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Juan Arriola; Juanjo Otxandorena; Otazu Sagardotegiko irudiak; Galandum Galundaina; (Portugal); DIGITALA

Egilea: Herri Musikaren Txokoa; Emaileak: Juan Arriola;  Juanjo Otxandorena; Juan Mari Beltran; Galandum Galundaina; Paulo Preto; Paulo Meirinhos; Manuel Meirinhos; Alexandre Meirinhos

SMEDIA1/BID_2011-2020/2005
Irudi artxiboa HM Udaberriko kontzertua; 2002-06-01; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Arozenatarrak; Orquestina TURRUNTÉS

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Fernando Jalón; Javier Soldevilla; Bixente Setoain; Anaitz Arozena; Aitor Arozena; Urko Arozena; Xanet Arozena

I
Fonoteka Bas(h)oan; Bashoan; Beñat Achiary; Joseba Irazoki; Julen Achiary

Beñat Achiary; Joseba Irazoki; Julen Achiary; Jules Rousseau; Mikel Azpiroz; Pierre Visler

IV / 6
Fonoteka Eutsi goiari

Kupela; Xabier Alberdi "Zabale"; Aitor Furundarena; Anjel Larrañaga; Lurdes Alkorta; Jexux Epelde; Garikoitz Mendizabal; Bihotz Gorospe; Mikel F. Krutzaga

IV / 6
Biblioteka Maitatia: Txistularien doinuak. Doinu osoak, partiturak eta Minus one grabazioak

Jose Ignacio Ansorena; Egile desbedinak

I / 2
Fonoteka Txistuka Berria;

Gazteizko Udal Folklore Akademia; Roberto Alvarez; Jimmy Bidaurreta: Moldaketak / Ekoizpena;

III / 7
Biblioteka Txistulari aldizkaria 253 ; 2018 / urtarrila, otsaila, martxoa;

CHRISTIAN ALEMANY ARTETA;

ROBERTO ALVAREZ LEZA;

ENEKO ESPINO MUJIKA;

JUANA ETXEGOIEN;

CHRISTIAN ALEMANY;

JOSE IGNACIO ANSORENA MINER;

JIMMY BIDAURRETA;

JOSE IGNACIO ANSORENA MINER;

URKO AROZENA MUXIKA;

AITOR AMILIBIA ALARCIA;

PEDRO IGNACIO ELOSEGI GAMARRA;

IÑAKI EGUREN ETXABEGUREN;

I / 2
Irudi artxiboa HM Udaberriko kontzertua; 2002-06-01; Oiartzun; Herri Musikaren Txokoa; Arozenatarrak; Orquestina TURRUNTÉS; DIGITALA

Egilea: Soinuenea-Herri Musikaren Txokoa; Emailea: Fernando Jalón; Javier Soldevilla; Bixente Setoain; Juanito Arozena; Aitor Arozena; Urko Arozena; Xanet Arozena

SMEDIA1/BID_2011-2020/2002
Fonoteka Asociación Musical ILLUMBE; ILLUMBE Musika Elkartea; 1972-1997

Illumbe Musika Elkartea; Trintxerpeko Txistularien Banda; Akordeoi Orkestra; Illumbe Abesbatza; Musika banda; Pasaia Musikal Udal Kontserbatorioa

VI / 10
Fonoteka ERRIAREN ARNASA; txistu doñuak

Xabier Muñoz; Daniel Ugalde; José Ig. Goienetxea

VIII / 61
Fonoteka Hamaika entzuteko!

Folketan; Javi Ortiz de Zarate; Luis Zulueta; Ramiro Lamas; Nerea Garcia; Gorka Agirregabiria; Xurxo Gago; Fernando Baños; Kristian Cervilla; Fran Franco; Xabier Lamas

VI / 10
Fonoteka Blue jig

Ruaille-Buaille; Rula bula; Aitor Gorostiza; Alberte Sanmartin; Duncan Bennett; Jon Hanni Iribar; Kike Pérez; Luis M. Aveleira "Beltza"; Arantzazu Iglesias; Asier Ercilla; David Nanclares; Endika Abella; Eunate Vilches; Jorge Gago; Kepa Junkera; Pottoki; Ruben Isasi; Xabier Valle

VI / 10

Cookieen kustomizazioa

Cookies Analytics

Webgune honek hirugarrenen cookieak erabiltzen ditu erabiltzaile kopurua zenbatzeko eta eskainitako zerbitzuari ematen zaion erabileraren neurketa eta azterketa estatistikoa egin ahal izateko. Horretarako, gure webgunean zure nabigazioa aztertu egiten da, eskaintzen ditugun produktu edo zerbitzuen eskaintza hobetze aldera, Google Anlytics cookiearen bidez.

Sare sozialetan partekatzeko cookieak

Sare sozialetan partekatzeko osagarri batzuk erabiltzen ditugu, sare sozialetan gure webguneko orri batzuk partekatu ahal izateko. Osagarri horiek cookieak jartzen dituzte, orria zenbat aldiz partekatu den ondo ikusteko.