Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Fonoteka Forget-Me-Not Waltz; Waldteufel

Waldteufel, Emile

Biltegia Landetxe
Fonoteka Faust Introdution; Gounod, C.

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Leonore Overture; Nº 3; Beethoven

Beethoven, Ludwig van

Biltegia Landetxe
Fonoteka Rose et Marguerites; Valse; Waldteufel

Waldteufel, Emile

Biltegia Landetxe
Fonoteka Spanish dances; Op. 12, Nos 4 and 5; Moszkowski

Moszkowski, Moritz

Biltegia Landetxe
Fonoteka Nocturne; Op. 37 No. 2.; Chopin , F.

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka St. Cecilia Mass; Santus; Gounod, C.

Gounod, Charles

Biltegia Landetxe
Fonoteka Valse; Op. 70 Nos. 2 and 3; Chopin, F.

Chopin, Frédéric

Biltegia Landetxe
Fonoteka Un ballo in Maschera; Fantasie; Leybach, J.; Verdi, G.

Leybach, Ignace Xavier Joseph;Verdi, Giuseppe

Biltegia Landetxe
Fonoteka VALSE BLEUE

Margis, Alfred

Biltegia Landetxe
Fonoteka EZ EZAGUNA

EZ EZAGUNA

Biltegia Landetxe
Fonoteka Itzal Zaunka

Harkaitz Cano; Jexuxmai Lopetegi; Antton Olariaga; Satxa Soriazu; David Etura; Aitor Arozena; Xanet Arozena; Juan Manuel Urriza (Boli); Ander Zulaika "Tik tara"; Unai Moraza; Joanes Ederra "Buffalo"; Jose Alberto Batiz; David Soriazu; Andoni Garcia "Lauroba"; Julen Izarra; Luis Maria Moreno (Pirata); Juan Luis Perez Mitxelena (Petti); Lidia Insausti "Sky beats"; Andrea Lopetegi "Mor More"; Ane Arruti (Arrutiko Intxaurrak); Unai Moraza

XI
Fonoteka Adela Gómez Lombraña; Serdas y Sonajas

Adela Gómez Lombraña

Biblioteka XI / 2
Biblioteka Adela Gómez Lombraña; Serdas y sonajas

David Pérez Gómez

XI / 2
Fonoteka Danzas de San Vicente de la Sonsierra; 2003

Fernando Jalón; Jose Mari

III / 7
Fonoteka Repertorio musical segoviano; en los fondos del "Archivo de investigación folklórica" de la Sección Femenina; vol. 1

VICTOR SANZ GÓMEZ; LUIS RAMOS CANO; Adirán Bravo; Carla Gómez; Rodrigo Calvo; Marta Sanz; Jorge Marinas; Julia Zamarro; Pablo Díaz; Pedro Herrero; Cristina Manrique Sanz; Cris Zagaleja; Esmeralda Santa Engracia García; Samuel de Francisco Santa Engracia; Maria Eugenia Santos Tardón; Mónica Olmos de Santos; Ricardo Ramos Cano; Pablo Zamarrón Yuste; Pedro Luis Olmos de Santos; Pilar Gómez Alonso; Antonio Sanz Benito; Luis Ramos Cano; Victor Sanz Gómez

V / 8
Fonoteka Jexux Zulaika Larrañaga 'Beote'; Zarautz; 2002-07-06

Jexux Zulaika Larrañaga 'Beote' (1914-2003); Edizioa: Xabier Etxabe Zulaika

III / 2
Fonoteka Herczku Ágnes; Tüzet viszek; Guarding Fire

Herezku Ágnes; Erzsi András 'Erdei'; Boglárka Fekete; 'Láli' Józsefné Maneszes; Tomás Gombai; András Dés; László 'Pintyó' Mester; Szabó Csobán Gergo; Dániel Szabó; Sándor Ürmös; Balázs Vizeli

I / 4
Biblioteka Aktualitatearen gakoak 2018

Axier Lopez. Klaus Ambruster;

Axier Lopez. Dani Blanco;

Axier Lopez. Ohammed Zaanoun;

Axier Lopez. Jordi Borràs;

Axier Lopez;

Xabier Letona;

Xabier Letona;

Mikel Asurmendi;

Onintza Irureta Azkune;

Ivan Miró;

Z. Oleagan;

Lander Arretxea Bereziartua;

Mikel Asurmendia;

Axier Lopez;

Iraitz Agirre Aranguren. Ternuako itsartzetik euskal portuetara;

Nagore Irazustabarrena Uranga;

Jon Torner;

Mikel Asurmendi;

Lander Arbelaitz Mitxelena;

Mikel Garcia Idiakeza;

Amaia Lekuona;

Gorka Bereziartua Mitxelena;

Danele Sarriugarte Mochales;

Hartzea Lopez Arana;

Unai Apaolaza;

Urko Apaolaza Avila;

Gorka Bereziartua Mitxelena. Miren Osa Galdona;

Taldeak 1 / 4
Biblioteka Itzal Zaunka

Harkaitz Cano; Jexuxmai Lopetegi; Antton Olariaga

Fonoteka XI
Fonoteka Itzala zaunka

Jexusmai Lopetegi (Musika);

Harkaitz Cano (Hitzak);

Biblioteka Revista de música i cultura popular gener-juny 2019; Caramella; PARLEM DE... Cultura popular a debat, ara i ací;

Josep Vicent Frechina;

Jaume Aayts;

Josefina Roma;

Dolores Juliano;

Alexandre Bataller Català;

Miquel Sbert i Garau;

Andreu Rami Puig-gròs;

Oriol Cendra;

Sâgar Malé;

Manuel Delgado;

Ferran Riera;

Josep Vicent Frechina;

Roser Reixach;

Josep Vicent Frechina;

Montserrat Solá;

Montserrat Carrich;

Roser Vilardell;

Josep Vicent Frechina;

Taldeak 2 / 2
Biblioteka Odolaren mintzoa; Xalbador

Xalbador; Fernando Aire

XV / 5
Fonoteka Odolaren mintzoa; Xalbador

Xalbador; Fernando Aire

XI
Irudi artxiboa Hauxe da despedidia; Oskorri

Oskorri; Iñigo Egia; Jose Urrejola; Gorka Escauriaza; Iker Goenaga; Anton Latxa; Natxo de Felipe; Xabier Zeberio; Bixente Martinez

Fonoteka XI
Fonoteka Hauxe da despedidia; Oskorri; Azken kontzertua

Oskorri; Iñigo Egia; Jose Urrejola; Gorka Escauriaza; Iker Goenaga; Anton Latxa; Natxo de Felipe; Xabier Zeberio; Bixente Martinez

XI
Fonoteka Maitte-maitte; Negar eta barre, munduan urtebete

Antxon Sarasua; Miren Agur Meabe; Maite Mutuberria; Leire Domingez; Unax Noga; Iraide Irigoien; Maria Amolategi; Ane Sarasua; Malen Azpiazu; Jon Sarasua; Ander Zulaika; Ainhoa Garayar; Ane Agirre; Nora Lopez; Antxon Sarasua

XI
Fonoteka Gure oroitzapenak; Joseba Sarrionandia; Poema musikatuak

Hainbat emaile; Xendarineko ahizpak; Mikel Laboa; Ruper Ordorika; Anari; Iker Goenaga; Ken Zazpi; Imanol; Andrea Ulloa & Igor Arzuaga; Mikel Urdangarin; Ruper Ordorika; Libe; Audience; Oskorri; Jexuxmai Lopetegi; Gontzal Mendibil; Eñaut Elorrieta; Zea Mays; Izaki Gardenak; Fermin Muguruza; Alaitz eta Maider; Rafa Rueda; Gose; Beñat eta Julen Achiary; Mikel Artieda; Joseba Irazoki; Hiru leike; Iñigo Muguruza; Andoni Basterretxea; Berri Txarrak; Mursego; Mice; Amorante; Angel Katarain

XI
Fonoteka Bas(h)oan; Bashoan; Beñat Achiary; Joseba Irazoki; Julen Achiary

Beñat Achiary; Joseba Irazoki; Julen Achiary; Jules Rousseau; Mikel Azpiroz; Pierre Visler

IV / 6
Fonoteka Ur berri, urte berri; Gabon-kantak gure kantarien ahotan; Canciones de Navidad en la voz de nuestros cantantes; Les chants de Noël par la voix de nos chanteurs; Izaro; Maddi Oihenart; Maite Larburu; Mikel Urdangarin; Natxo de Felipe; Igelaren banda

Maite Larburu; Mikel Urdangarin; Natxo de Felipe; Izaro; Maddi Oihenart; Xabier Zeberio; Julen Izarra; Amaiur Cajaraville; Bixente Martinez; Víctor Sánchez

IV / 6
Fonoteka Zuei; Maider

Maider Zabalegi; Urbil Artola; Joseba Loinaz; Dani Venegas; Karlos Aranzegi; Alaitz Telletxea

IV / 6
Fonoteka Geldialdi bakoitzean; Beñat Igerabide

Beñat Igerabide; David Etura; Matthieu Haramboure; Gorka Urra; Pello Gorrotxategi

IV / 6
Fonoteka BLACK IS BELTZA; SOINU-BAND / BSO / OST; RAÜL REFREE; FERMIN MUGURUZA

RAÜL REFREE; FERMIN MUGURUZA; EZPELUR DULTZAINEROAK; THE VELVELETTES; MAIKA MAKOVSKI; ANA TIJOUX; BRENDA NAVARRETE; THE SEY SISTERS; MANU CHAO; SONIDO GALLO NEGRO; LENGUALERTA; CECI BASTIDA; ISEO; NEGU GORRIAK; ASHLIN PARKER; AMEL ZEN, YACINE BALAHCENE, MADJID FAHEM I JOAN GARRIGA; YACINE & THE ORIENTAL GROOVE, Feat. AMEL ZEN; ROSALIA; ANARI

IV / 6
Fonoteka Hiri kristalezkoa

Rafa Rueda; Ander Zulaika; Jaime Nieto; Txus Aramburu; Aitziber Omagogeaskoa; Jone Ibarretxe

IV / 6
Fonoteka Anaitasunean; Pantxoa Carrere

Pantxoa Carrere; Jean Michel Martineau; Joseba Loinaz; Joserra Mitxelena; Igor Telletxea; Ivan Allue; Arkaitz Miner; Iñaki Diéguez; Naia Carrere; Ugo Carrere

IV / 6
Fonoteka Antologia; Manex Pagola

Manex Pagola

IV / 6
Fonoteka Ereñotzu

Xabi Solano Maiza; Arkaitz Minerl; Xabier Azkarate; Haritz Beristain "Txiki"; Ionmari Beasain; Ander San Jose; Imanol Urkizu; David Soler; Zigor Lampre "DZ"; Aitor Zabaeta; Amaiur Cajaraville; Joxean Goikoetxea; Kepa Junkera; Jon Elizalde "Jontron"; Javi Perez; Pello Gorrotxategi; Keu Agirretxea; Kris Solano; Sorgiñak; Gorka Sarriegi

IV / 6
Fonoteka Estutu

Gari & Maldanbera; Iñaki Garitaonaindia; Natxo Beltran; Oier aldekoa; Miguel Moyano; Claudia Diez; Nerea Alberdi; Oscar Javier de Oteo

IV / 6
Fonoteka Guria ostatua

Ruper Ordorika; Arkaitz Miner; Jamie Saft; Tony Scherr; Kenny Wollesen

IV / 6
Fonoteka Kantuz kantu

Gexan Lantziri; Pantxika Erramuzpe; Francis Goudard; Mikel Erramuzpe

IV / 6
Fonoteka ARITZARI

Zabalza, Dámaso

Biltegia Landetxe
Fonoteka STABAT MATER: Inflamatus

Rossini, Gioachino

Biltegia Landetxe
Fonoteka LA VIUDA ALEGRE

Lehár, Franz

Biltegia Landetxe
Biblioteka Aktualitatearen gakoak 2016

 Gorka Berasategi;

 Xabier Letona;

Mikel Asurmendi;

Onintza Irureta Azkune;

Urko Apaolaza Avila;

Gorka Bereziartua;

Unai Brea;

Mikel Garcia Idiakez;

Pello Zubiria;

Elvira Lizeaga;

Itxaro Borda;

Agustin Unzurrunzaga Larrañaga;

Asier Blas;

Maialen San Sebastian;

Jùlia Martí;

Juan Hernández Zubizarreta;

 Arantza Sanatesteban;

Beñat Irasuegi;

Baleren Bakaikoa Azurmendi;

Jon Torner Zabala,

Eduard Voltas;

 Patxi Zabaleta;

Taldeak 1 / 4
Biblioteka MEMORIA AIE; 2017

AIE; Artistas intérpretes o ejecutantes sociedad de gestión

Taldeak 5 / 5
Biblioteka MEMORIA AIE; 2016

AIE; Artistas intérpretes o ejecutantes sociedad de gestión

Taldeak 5 / 5
Biblioteka MEMORIA AIE; 2014

AIE; Artistas intérpretes o ejecutantes sociedad de gestión

Taldeak 5 / 5
Biblioteka MEMORIA AIE; 2013

AIE; Artistas intérpretes o ejecutantes sociedad de gestión

Taldeak 5 / 5
Biblioteka MEMORIA AIE; 2012

AIE; Artistas intérpretes o ejecutantes sociedad de gestión

Taldeak 5 / 5
Biblioteka Herri kontakizunak Lapurdin, Baxe Nafarroan eta Zuberoan: bilketa, sailkapena eta irriaren adierazpenaren azterketa

Maialen Moreno Zubeldia

XVII / 4