Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Irudi artxiboa Kopia: Hamar t'erdietan; 10.30 p.m.; Zuzenean; Kafe antzokia

Ruper Ordorika; Alberto de la Casa; Nando de la Casa; Arkaitz Miner; Dani Perez; David Soler

Fonotekan: IV / 5
Fonoteka Hamar t'erdietan; 10.30 p.m.; Zuzenean; Kafe antzokia

Ruper Ordorika; Alberto de la Casa; Nando de la Casa; Arkaitz Miner; Dani Perez; David Soler

IV / 5
Fonoteka Kantuz; 1965; 2015; Memoria eta desira

Hainbat emaile

XI
Irudi artxiboa Itoiz; Antologia 1978-1988

Itoiz; Juan Carlos Perez; Jose Foisis Garate; Jose Antonio Fernández; Estanislao Estanis Osinalde; Joseba Erkiaga; Germán Ors; Jimmi Arrabit; Jean-Marie Ecay; Xabi Pery

Fonoteka; IV / 5
Fonoteka Antologia; 1978-1988

Itoiz; Juan Carlos Perez; Jose Foisis Garate; Jose Antonio Fernández; Estanislao Estanis Osinalde; Joseba Erkiaga; Germán Ors; Jimmi Arrabit; Jean-Marie Ecay; Xabi Pery

IV / 5
Fonoteka Ongi etorri

Anne Etchegoyen; Aizkoa abesbatza

IV / 6
Fonoteka Gu gira

Hainbat emaile;ESTITXU; XABIER LETE; GORKA KNÖRR; IÑAKI EIZMENDI; NIKO ETXART; MIKEL LABOA; LOURDES IRIONDO; ANTTON VALVERDE; BENITO LERTXUNDI; IMANOL; PANTXOA ETA PEIO; ITOIZ; ERROBI; TXOMIN ARTOLA; OSKORRI; GONTZAL MENDIBIL ETA XEBERRI; RUPER ORDORIKA

IV / 6
Fonoteka Handitzen, handitzen

Hainbat emaile; Imanol Urbieta

IV / 5
Fonoteka Olentzero; Gabonak gabon

Hainbat emaile; Imanol Urbieta; Balbino de Garitonandia (1857-1916); Bartolomé de Ercilla (1863-1898); Jose Ignazio Ansorena; Rafael Santos; Mariaren Bihotza Abesbatza; Franz Xaber Grüber; Txomin Artola

IV / 5
Fonoteka Hamabi amodio kanta; Charles Bordes (1863-1909); Douze chansons amoureuses du Pays Basque Français

Antton Valverde; Et Incarnatus; Luis Fernández; Xabier Zeberio; Josu Salbide; Mixel Etxekopar; Angel Unzu; Karlos Gimenez

IV / 5
Fonoteka Euskal herriko lur maitea

LUIS MARIANO; AMESLARIAK; ANTTON VALVERDE; BENITO LERTXUNDI; PANTXOA ETA PEIO; JOKIN ETA JOSU; OSKORRI; HAIZEA; XABIER LETE ETA LOURDES IRIONDO; MIKEL LABOA; ERRAMUN MARTIKORENA; ESTITXU; IMANOLGONTZAL MENDIBIL ETA XEBERRI; OSKARBI; JOKIN ETA JOSU; URKO; TXOMIN ARTOLA; URRETXINDORRAK; JEAN MIXEL BEDAXAGAR; BENITO LERTXUNDI; GORKA KNÖRR; ARGOITIA NEBA-ARREBAK; NIKO ETXART, BEÑAT AXIARI, SHANTI JIMENEZ, AMAIA ETA IMANOL LARZABAL; RUPER ORDORIKA; ERROBI; ITOIZ

IV / 6
Fonoteka Haizeen meneko

Aguxtin Alkhat; Julien Labat; Xan Bidegain; Felix Buff; Txus Aranburu

IV / 6
Fonoteka Azukre koxkorrak

Ruper Ordorika; Arkaitz Miner; Fernando "Lutxo" Neira; Hasier Oleaga

IV / 6
Fonoteka Pays Basque en fête; Txarangak

Fanfarre xut; Incansables; Los catxumbos; Fanfarre xut; Izugarri fanfarrea; Jarauta 69; Fanfarre xut; Txaranga tio Jeriko; Intxaurrondokoak; Txaranga Marcilla; Zaratarrak

IV / 5
Fonoteka Txikia izanik

Imanol Urbieta; Mixel Ducau; Takolo, Pirritx eta Porrotx; Jose Inazio Ansorena;

IV / 5
Fonoteka Memoriaren mapan

Ruper Ordorika; Joseba Sarrionandia; Peck Allmond; Chris Lightcap; Dani Pérez; Jon Piris; Jamie Saft; Fernando Saunders; Kenny Wollesen

IV / 5
Fonoteka Deserriko kantak

Eñaut Elorrieta; Ruben Caballero; Txus Aranburu; Igor Telletxea; Hasier Oleaga

IV / 6
Fonoteka Xabier Lete

Xabier Lete; Antton Valverde; M. Angeles Arregi

IV / 5
Fonoteka Lore bat, zauri bat

Xabier Lete

IV / 5
Biblioteka La danza en Estella. Francisco Beruete. Estudio del corpus de danzas creado para el Grupo Folklórico Municipal de Estella durante la década de 1950

Juan Carlos Doñabeitia Cardiel

XVII / 1
Biblioteka La Música Vasca por el Padre Francisco de Madina (Reedición del libro publicado por Editorial EKIN de buenos Aires, el año 1943)

Francisco de Madina

XVII / 1
Fonoteka Euskal Herria; País Vasco; Basque Country; Pays Basque

Hainbat emaile; Guk; Mixel Ducau; Caroline Phillips; Pantxoa eta Peio; Anje Duhalde; Eneko Labegerie; Etxamendi eta Larralde; Dominika eta Niko Etxart; Robert Larrandaburu; Extitxu; Errobi; Mixel Achigar

IV / 6
Biblioteka POBREAREN PIANOA

Euskal Herriko Trikitixa Elkartea

Taldea 4 - 4
Fonoteka Bahaki

Jojo Bordagarai; Philippe de Ezcurra; Marc Tambourindeguy; Eric Ruiz; Eric Otxandaburu; Vincent Thomas

IV / 5
Fonoteka Konplizeak

Jabier Muguruza; Angel Unzu; Mireia Otzerinjauregi; Martirio; Gorka Bentez; Duquende; Barbara Goenaga

IV / 5
Fonoteka DICODERA-DICODAN TOQUES DE SINOS MIRANDA DO DOURO

EGILE DESBERDINAK

Fonoteka Itsas ulu zolia

Benito Lertxundi

IV / 5
Fonoteka DICODERA-DICODAN TOQUES DE SINOS MIRANDA DO DOURO

EGILE DESBERDINAK

Fonoteka Oskorri; Banda band; Oskorriren 35 urtebetetzea; Bilboko bandarekin

Oskorri; Natxo de Felipe; Anton Latxa; Bixente Martinez; Josu Salbide; Xabier Zeberio; Iñigo Egia; Gorka Escauriaza; Iker Goenaga; Jean Phocas; Xabier Lakunza; Jose Luis Fraile; Leire Martinez; Alazne Aizpurua

IV / 5
Biblioteka TOQUES DE SINOS NA TERRA DE MIRANDA

Mário Correia

VIII / 5
Fonoteka Sudur gorria

Txirri, Mirri eta Txiribiton; Joserra Senperena; Fernan Irazoki; Mikel Artieda; Ruben Caballero; Aitor Furundarena; Mikel Andueza; Ramón García; Amaia Oreja; Jose Ignazio ansorena; Miren Urbieta; Mariaren Bihthoza Ikastolaren Koruko haurrak

IV / 5
Fonoteka Eskuz lurrari

Pello Ramirez; Ordiziako Oroith abesbatza; Juantxo Zeberio; Francisco Herrero; Xabier Zeberio; Mikel F. Krutzaga; Oliver de Castro; Aritz Villodas; Gurutz Bikuña; Bego Araiztegi; Nerea Soto; Jessica Cantero

IV / 6
Biblioteka IKUSGARRI 50 (1967-2017) URTE DANTZAN

Emilio Xabier Dueñas

BILTEGI
Fonoteka Han eta hor

Pier Paul Berzaitz; Daniel Brel; Rémi Brel; Daniel Viala; Alain Perpetue; Bernard Davant

IV / 6
Fonoteka Poèmes de jeunesse

Pier Paul Berzaitz; Arnaud d'Oihénart (1592-1667)

IV / 5
Fonoteka The pub ibiltaria; 12; Oskorriren abentura bat

Oskorri

IV / 6
Fonoteka Pagotxa

Kupela taldea; Anjel Larrañaga; Xabier lberdi; Juan Ezenarro; Joxe Ziolar; Aitor Furundarena; Fernan Irazoki; Bihotz Gorospe; Jose Luis Moreno; Anjel Valdes

IV / 5
Fonoteka Olentzero

Oskarbi; Bakartxo Maritxalar; Agustina Pontesta; Elixabete Urreta; Iñaki Maritxalar; Jose Luis Treku; Iñaki Zabaleta; Mª Jose Vergara; Gontzal Iñarra; Maialen Maritxalar; Beñat Ruiz; Diego de Vera

IV / 6
Fonoteka The pub ibiltaria; 11; Oskorriren abentura bat

Oskorri

Fonoteka Nabil

Amaia Zubiria; Pascal Gaigne; Aitor Furunda; Javi Area; Ritxi Salaberria

IV / 5
Fonoteka Arriskua maite

Kupela; Anjel Larrañaga; Xabier Alberdi "Zabale"; Juan Ezenarro "Berastegi"; Aitor Furundarena; Fernan Irazoki; Bihotz Gorospe; Itsaso Paia; Anjel Valdes; Andoni Larrañaga; Xabier Zeberio; Fredi Pelaez

IV / 6
Fonoteka Eüskaldünak a capella; Les plus belles voix du Pays Basque

Etxamendi eta Larralde; Dominika eta Niko Etxart; Robert Larrandaburu; Aritzak; Jean Bordaxar; Maddi Oihenart; Erramun Martikorena; Jean Mixel Bedaxagar; Imanol; Peio D'ospital eta Mixel Etxeberri; Etxahun-Iruri; Pantxoa Carrere; Peio Ospital; Maddi eta Celine Oihenart

IV / 5
Fonoteka Zortzikoak

Estitxu; Estibaliz Robles-Arangiz Bernaola; Juan Etxebeste Gubia; Joquín María Melara Luque; Rafael López Pascual; M. Angeles Fagoaga; Marcos Juaristi; Paco Díaz; Alberto Batiz; Fermín Estagnan; Juan María Ruiz de Sola; Luis María San Juan; Juan Carlos Irizar

IV / 6
Fonoteka Nire bihotzak zure begiak ditu

Gontzal Mendibil; Jose Luis Canal; Rober CAballero; Blas Fernández; Angel Unzu; Joe González; Lourdes Alonso; Ane Aguirre; Antonio Cervilla; Adrian Castro; Phillippe de Ezcurra

IV / 6
Fonoteka Kantatzera noazu

Xabier Lete

IV / 5
Fonoteka Haizea Garizumakoa

Ruper Ordorika; Ben Monder; Skuli Sverrisson; Kenny Wollesen

IV / 6
Fonoteka Ez dugu etsiko; Antologia; Gorka Knörr

Gorka Knörr

IV / 6
Fonoteka Lurdes Iriondo & Xabier Lete; Ez dok amairu

Lurdes Iriondo; Xabier Lete

IV / 6
Fonoteka Laja; Iturbide; Trikitilariak

Iñaki Garmendia "Laja"; Mikel Arregi "Iturbide"

IV / 6
Fonoteka The Pub Ibiltaria 13; Oskorriren abentura bat

Oskorri

IV / 6