Bilduma Izena / izenburua Egilea / emailea Kokapena
Fonoteka Gailurrak ikutuz

Kupela; Angel Larrañaga; Xabier Zabale; Angel Larrañaga; Andoni Larrañaga; Berastegi; Jexux Epelde; Arkaitz Miner; Aitor Furundarena; Andoni Egaña

IV / 6
Fonoteka Elustondo

Agurtzane Elustondo Plazaola; Ion Elustondo Plazaola; Michel Longaron Galarza; Amaiur Cajaraville Garmendia; Gurutz Bikuña Barandiaran; Xabier Zeberio Etxetxipia; Josu Salbide Gardeta; Pilar Aresti Egiguren; Elena Aristorena Iribar; Gabriel Alzugaray Telletxea; Xabier Berasaluze "Leturia"; Kepa Junkera Urraza; Xabier Barriola Zabaleta; Estitxu Pinatxo Olaziregi; Natxo de Felipe

IV / 6
Fonoteka Neure txiki polita; Gorbeialdeko kantuak oroituz

Gontzal Mendibil; Angel Unzu; Blas Fernández; Roberto Caballero; Joe Gonzalez; Easo abesbatzeko umeak / Escolanía Easo; Gorka Miranda

IV / 6
Fonoteka Gau hotzenean ere

Olatz Zugasti; Mixel Ducau; Caroline Phillips; Arkaitz Miner; Amaiur Cajaraville; Iñigo Egia

IV / 6
Fonoteka Hiri hartan izan zen

Mikel Markez; Pello Ramirez; Arkaitz Miner; Iñaki Salvador; Eduardo Baranzano; Jean Phocas; Uxue Alberdi; Eñaut Elorrieta; Eneritz Aulestia; Erramun Martikorena

IV / 6
Fonoteka Kaldereroak

Groseko hungariar kaldereroen konpartsa

IV / 6
Fonoteka Gezurra ez da egia

Imuntzo eta Beloki; Jimmy arrabit; Lerman Nieves; Maider Ansa; Sebastian Othaburu; Arkaitz Miner; Urbil Artola; Carles Belda; Jon Lonbera; Oneka Jauregi

IV / 6
Fonoteka Debalde festa

Igelaren banda; Hasier Oleaga; Bixente Martinez; Amaiur Cajaraville

IV / 6
Fonoteka Egurre

Imuntzo eta Beloki

IV / 6
Fonoteka Baionatik Bilbora; Iparraldea kantuz

Beñat Achiary; Pantxoa eta Peio; Anje Duhalde; Kantiruki; Erramun Martikorena; Etxamendi eta Larralde; Mixel Labeguérie; Jean Mixel Bedaxagar; Aritza; Maddi Oihenart; Niko Etxart; Jean Bordaxar; Isabelle Jaury; Amaren alabak; Errobi; Kalakan; Mixel Arotze; Pier Paul Berzaitz; Guk taldea; Naia Robles

IV / 6
Fonoteka Belatxa

Jean Mixel Bedaxagar; Mixel Etxekopar; Sacha Carlos Standen

IV / 6
Biblioteka Txistulari aldizkaria. Txistulari aldizkarian 23. eta 27. aleen artean argitaratu diren obra musikalak. IV. Tomoa. MUSIKA-BILDUMA (477-616 orrialdeak);

EGILE DESBERDINAK

I / 1
Biblioteka Txistulari aldizkaria. Txistulari aldizkarian 16. eta 22. aleen artean argitaratu diren obra musikalak. III. Tomoa. MUSIKA-BILDUMA (313-476 orrialdeak);

EGILE DESBERDINAK;

I / 1
Fonoteka Txalaparta con adarra en el Caserio Billandegi

Jose Zabalegi Aduriz; txalaparta; Jose Mari Zabalegi Iraola; txalaparta; Ramon Zabalegi Iraola; adarra

V / 10
Biblioteka TXISTULARI ALDIZKARIA; Colección completa de la música contenida en los Boletines 11 al 16, de fechas 1 Julio 1957 al 31 Diciembre 1958; TOMO II

EGILE DESBERDINAK

I / 1
Biblioteka TXISTULARI ALDIZKARIA; Colección completa de la música contenida en los Boletines 1 al 10, de fechas 1 Enero 1955 al 30 Junio de 1957; TOMO I

EGILE DESBERDINAK

I / 1
Fonoteka Cabrette et Bourrées; Les Meilleures d'Auvergne

Michel DARNIS

VI / 4
Fonoteka Ayer y hoy

Besana

VI / 6
Fonoteka EASTGAH; Iranian Alternative Music

Hainbat emaile; Bomrani; Damahi; Kamakan; Pallett; Raam

V / 7
Fonoteka 17 WOMEXIMIZER

Hainbat emaile

VI / 4
Fonoteka NORTHERN LIGHTS; Music from Scotland

Paul Anderson; Donald Black; Graham Mackenzie; Moishe's Bagel; Sophie Ramsay; The Revellers; Alastair Savage; Jennifer & Hazel Wrigley; Ryan Young; Whyte

VI / 8
Fonoteka Dispostas para cantare; Escolma dos fondos musicais do Apoi; (2009-2016)

Hainbat emaile

VI / 4
Fonoteka Gaita-Orgue-Paino en Pays Basque; Gaita-Organoa-Pianoa Euskal Herria

Jean Pierre DUMOULIN; Daniel CROUSPEYRE; Jésus Martin MORO; Christophe DUMOULIN; André DUMOULIN

III / 5
Fonoteka Sorrom borrom; Lo saunei deu gave

Joan Francés Tisnèr; Isabelle Loubère; Frncés Dumeaux; Pierre Salles; Domenja Lekuona

V / 4
Fonoteka I veri canti degli Alpini; Vol. 2

Coro Grigna

VI / 3
Fonoteka I veri canti degli Alpini; Vol. 1; Armonizzati da Giuseppe Scaioli

Coro Grigna

VI / 3
Fonoteka Música tradicional dos Açores; Folk Music from the Azores; uma amostragem da colectânea

Hainbat emaile; Alaíde e Francisco Simoes; Grupo de Cantares "Vozes ao Luar"; Grupo Folclórico da Casa do Povo de Santo Espírito; Grupo de Cantares "Belaurora"; Grupo Folclórico da Casa do Povo de Sao Caetano; Grupo Etnográfico da Beira; Grupo do Corvo

VI / 9
Fonoteka Iraungo dut

Jon Enbeita; Rafa Rueda; Arkaitz Miner; Txus Aranburu; Itsaso Etxebeste; Natxo Beltran de Heredia

III / 5
Fonoteka La vereda de la gitana

Milo ke Mandarini; Isabel Martín; Carlos Ramírez; Laia Puig; Christos Barbas; Efrén Lopez; Miriam Encinas Laffite; Cthuchi Zamarra; Eliseo Parra; Efrén López

VI / 6
Fonoteka Global mundu lab

Luis Camino; Abya Yala; Xabi Aburruzaga; & banda; Luis Camino; Iñaki Salvador; Maurizia Aldeiturriaga; Mikel Laboa; Leon Bilbao; Ketu Khan; Lalu Khan; Jorge Pardo; Matthew Simon; Dapu Khan; Isabel Clari; Haizea Sukia

VI / 7
Fonoteka Araba dantzan

Euskal dantzarien biltzarra; Adurtzako musikariak; Txusma Korres; Iñaki Ruiz de Pinedo; Patxi Bezares; Pol; Juan Carlos Bezares; Alaitz Ayala; Jon Ziarrusta; Txemi Perez; Elena Bengoa; Álvaro Coca; Jesus Cuadrado "lauki; Aitor Saenz; Natividad López de Uralde; Estíbaliz Asurmendi; Mikel Echeverría; Gustavo Antépara Benito

VI / 10
Fonoteka Womex 17 Compilation

Maz; Roxane Beaulieu; Hugo Blouin; Robin Bouliane; Mark Busic; Benoît Culombe; Jean-François de Bellefeuille; Pierre-Olivier Dufresne; Gabriel Godbout-Castonguay; Olivier Hérbert; Marc Maziade

VI / 4
Fonoteka Force mineur

Patrick Bouffard en trio; Patrick Bouffard; Raphaël Maurel; Rémy Villeneuve; Violaine Jourdren

VI / 4
Fonoteka Noname

Munduko beat; Nacho Carmona; Iñaki Cortés; Juan Calderón; César Mosquera

VI / 7
Fonoteka Hiru; Euskal musikaren oinarrietatik inprobisaziora; De los fundamentos de la música Vasca a la improvisación; From Basque music fundamentals to improvisation

Ander Garcia; Juan Ortiz

VI / 7
Fonoteka 12 recèptas de J. A. Lespatlut

Joan Francés Tisnèr; Jakes Aymonino; Alan Cadelhan; Mixel Etxekopar

V / 4
Fonoteka Giostre per Giovani Vecchi

Giacomo Sferlazzo; Piero Spitilli; Samuele Venturin; Jacopo Andreini

VI / 4
Fonoteka OZEANTIKA

Felipe Ugarte; Roberto Yaben; Anna Pardo; Maddi Oihenart; Wafir S. Gibril; Aizpea Goenaga

VI / 7
Fonoteka Del Piemont als Pirineus; En directe a l'Espai

El Pont d'Arcalís; Ariondassa; Artur Blasco; Jordi Fàbregas; Quim Soler; Marc Egea; Isidre "Tito" Pelaez; Vincenzo "Chacho" Marchelli; Robert Amyot; Rinaldo Doro; Lorenzo Boioli; Simone Boglia; Emanuela Bellis

II / 7
Fonoteka La seca, la meca i les valls d'Andorra

El Pont d'Arcalís; Jordi Fàbregas; Joan López; Jordi Macaya; Isidre "Tito" Pelàez; Cati Plana; Artur Blasco; cor del Campus; Beti Faura; Marc Giró; Martine Lambregts; Daniel Prat; Joan Rovira; Jordi Tomàs; Albert Villaró

II / 7
Fonoteka Identitats

Joan Francés Tisnèr; Jakes Aymonino; Matèu Baudoin;Tomàs Baudoin

V / 4
Fonoteka Ibar ixil batean

Iñaki Zabaleta; Angel Unzu; Pello Ramirez; Juantxo Zeberio; Amaiur Cajaraville; Juantxo Zeberio; Iosu Salbide

VI / 7
Fonoteka Llora el agua

Perlas del Pacifíco; Eva Pastora Riascos Bagui; Ina Lucrecia Grueso Ospina; Richard España Bonilla; Cristian David Cetre España; Silvio Mejia; Mariano Banguera; Justino Arboleda Navarrete; Fidencio Torres

VI / 3
Fonoteka Amodioa zer dan

Iñaki Zabaleta; Esther Aranburu; Iñaki Alberdi; Maitetxu Aldaregia; Karlos Gimenez

III / 3
Fonoteka dultzainero, istorio-misterio?

Ezpelur; Iruñeko dultzaineroak

IV / 1
Fonoteka Camiño; de Bruxelas a Santiago

Ialma; Veronica Codesal; Magali Menendez; Natalia Codesal; Marisol Palomo; Esteban Murillo; Ross Ainslie; Children's Choir; Quentin Dujardin; Didier Laloy; Jonathan de Neck; Olivier Hernandez; Sébastian Taminiau; Rémi Decker; Raf de Backer; Inaki Plaza; Boris Schmidt; Fred Malempré; Setphan Pougin; Philippe Mobers; Nicolas Scalliet

VI / 4
Fonoteka Soinu-tresnak Euskal herri musikan; 1985-2010

Juan Mari Beltran Argiñena; Leon Bilbao; Maurizia Aldeiturriaga; Juan Bautista Lasarte; Felix Askaso; Gasteizko Udal Txistu Taldea; Dioniso Mujika Aita-semeak; Jose Iantzi; Faltzesko Errondaila; Primi Erostarbe; Antonio Aranaga "Auntxa"; Migel Arregi "Iturbide"; Patxi Gorrotxategi; Jean Mixel Bedaxagar; Pierre Ager; Juan Aiesta; Agustin Alonso; Asentsio Goikoetxea; Ramon Goikoetxea; Jon Urbieta; Pierre Caubet; Maurizio Elizalde; Felix Iriarte; Jose Peña; Saustako Zuaznabartarrak; Iruñeko Gaiteroak

V / 4 (Irudi artxiboa)
Biblioteka Soinu-tresnak Euskal herri musikan; 1985-2010

Juan Mari Beltran Argiñena; Leon Bilbao; Maurizia Aldeiturriaga; Juan Bautista Lasarte; Felix Askaso; Gasteizko Udal Txistu Taldea; Dioniso Mujika Aita-semeak; Jose Iantzi; Faltzesko Errondaila; Primi Erostarbe; Antonio Aranaga "Auntxa"; Migel Arregi "Iturbide"; Patxi Gorrotxategi; Jean Mixel Bedaxagar; Pierre Ager; Juan Aiesta; Agustin Alonso; Asentsio Goikoetxea; Ramon Goikoetxea; Jon Urbieta; Pierre Caubet; Maurizio Elizalde; Felix Iriarte; Jose Peña; Saustako Zuaznabartarrak; Iruñeko Gaiteroak

V / 4 (Irudi artxiboa)
Irudi artxiboa Soinu-tresnak Euskal herri musikan; 1985-2010

Juan Mari Beltran Argiñena; Leon Bilbao; Maurizia Aldeiturriaga; Juan Bautista Lasarte; Felix Askaso; Gasteizko Udal Txistu Taldea; Dioniso Mujika Aita-semeak; Jose Iantzi; Faltzesko Errondaila; Primi Erostarbe; Antonio Aranaga "Auntxa"; Migel Arregi "Iturbide"; Patxi Gorrotxategi; Jean Mixel Bedaxagar; Pierre Ager; Juan Aiesta; Agustin Alonso; Asentsio Goikoetxea; Ramon Goikoetxea; Jon Urbieta; Pierre Caubet; Maurizio Elizalde; Felix Iriarte; Jose Peña; Saustako Zuaznabartarrak; Iruñeko Gaiteroak

V / 4
Biblioteka Ernioko magalean

Juan Mari Beltran: dultzaina Errege Belda: akordeoia Andoitz Antzizar: trikitixa

XI (Fonoteka)